لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟
جولای 19, 2016

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟ لیپوماتیک جدیدترین روش لیپوساکشن، ایمن، موثر و آسان است. در حقیقت دستگاهی پیشرفته برای ساکشن و خارج کردن چربی های تجمع یافته و انباشته شده زیر پوست است ولی دقت عملکرد آن بقدری بالاست که میتوان آنرا کاملا از لیپوساکشن متمایز دانست. در لیپوماتیک به وسیله ی کانولا ی مخصوصی که از شکافی چند میلیمتری وارد بدن شده، توسط امواج اینفراسونیک، ارتعاش و چرخش کانولا سلول های چربی از یکدیگر جدا میشوند و سپس بوسیله ی ساکشن این سلول هایی که تخریب نشده و متلاشی نشده اند و هنوز سالم هستند از بدن خارج میشوند. دستگاه لیپوماتیک با ۶۰۰ ارتعاش در دقیقه به شکل موثری چربی اضافی را بیرون می کشد و نتایج بهینه ی آن صافی پوست و برامدگی و کبودی کمتر است. مزیت سالم بودن این سلول های خارج شده این است که میتوان بعدا این سلول های های چربی را برای برای حجیم کردن گونه ها و صورت بکار برد. لیپوماتیک چیست؟   لیپوماتیک برای نواحی شکم، رفع غبغب، بازو، اطراف زانو، پهلو، ران، ساق پا، پشت و همچنین درمان چاقی صورت  کاربرد دارد. لازم به ذکر است که در این روش مشکل امنیت لیپوساکشن سنتی را نداریم و علاوه براین، سیستم امنیتی پویای آن از بافت های بدن در برابر فرایند خروج چربی محافظت می کند.

آیا لیپوماتیک عوارض زیادی دارد؟

بعد از عمل آثار ناصافی و سوختگی در پوست وجود نخواهد داشت و خطر ایجاد آمبولی وجود ندارد. لاغری با لیپوماتیک بدون درد، با بی حسی و بدون هیچگونه عارضه ی احتمالی است.

مزایای لیپوماتیک

مزایای استفاده از این روش عبارتند از:

دردی که فرد احساس میکند بسیار کم است.

نقاهت این روش کوتاه است.

مدت زمان عمل کوتاه است.

نیازی به بستری در بیمارستان نیست.

عوارض پوستی ندارد و ظاهر پوست بهتر میشود.

کبودی جراحی بسیار ناچیز است.

 

شرایط افرادی که صلاحیت عمل را دارند:

افرادی که تجمع چربی در یک ناحیه بخصوص دارند.

کسانیکه توانایی ورزش و تحرک ندارند و دچار چاقی موضعی هستند.

 

برای مطالعه ی بیشتر در زمینه ی عمل های تناسب اندام میتوانید به مقاله ی لیپولیز چیست؟  و نیز برای آگاهی از هزینه های اجمالی این عمل به مقاله ی هزینه ی لیپولیز که توسط دکتر رضوانی اعلام شده مراجعه نمایید.

از مقالات اختصاصی ما دیدن فرمایید و پاسخ شبهات و سوالات خود را از طریق مشاوره رایگان دریافت کنید.

پیروز و سربلند باشید – دکتر حمید رضوانی – متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی