مقالات تازه

مرداد ۲۷, ۱۳۹۶

ماستوپکسی چیست؟

ماستوپکسی چیست : به بالا کشیدن پستان ماستوپکسی می گویند. از این روش در این روز ها بیشتر استفاده می شود و بسیاری از خانم ها از آن راضی هستند.  

ماستوپکسی چیست

 

از این روش می توان برای :

افتادگی پستان می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که شایع ترین آن ها شامل : تحلیل رفتن بافت پستان بعد از حاملگی، کم کردن وزن، خارج کردن پروتز سینه، کم شدن قوام پوست بر اثر افزایش وزن و … می باشد.

افتادگی پستان :

بسیاری از افراد در این باور هستند که افتادگی پستان در زمان شیردهی یا دوران حاملگی اتفاق می افتد که باوری غلط است. درمان افتادگی سینه به نوع افتادگی بستگی دارد که این عمل با بیهوشی عمومی انجام می گیرد.

مرداد ۲۳, ۱۳۹۶

درمان افتادگی سینه

به بالا بردن و لیفت سینه درمان افتادگی سینه می گویند که در پزشکی به آن ماستوپکستی گفته می شود. از این عمل برای بالا بردن سینه ها و فرم دادن به آن ها استفاده می شود.    

درمان افتادگی سینه

  عواملی نظیر افزایش سن و شیر دهی موجب شل شدگی سینه می شود. این روش درمانی می تواند اعتماد به نفس خانم ها را افزایش دهد. پس از انجام این عمل می توانید تاثیر آن را مشاهده کنید. سرطان سینه یکی از بیماری های شایع بین خانم ها می باشد، افرادی که بر اثر این بیماری سینه های خود را ازدست داده اند می توانند از روش بازسازی سینه برای برگرداندن زیبایی ظاهری خود استفاده کنند. افرادی که دارای بیماری هایی مانند سرطان پستان

مرداد ۱۷, ۱۳۹۶

مکانیسم اولتراسونیک

مکانیسم اولتراسونیک : اولتراسونیک امواجی از نوع امواج مکانیکی است که فرکانس آن بیشتر از محدوده ی شنوایی است. دستگاه اولتراسونیک ، دستگاهی برای لاغری و زیبایی است که با فرکانس 40000 هرتز موجب لرزش چربی ها می گردد.  

مکانیسم اولتراسونیک

 

اولتراسونیک چیست :

معنای اولتراسونیک مافوق صورت  است، محدوده ی شنوایی انسان 20 هرتز تا 20 هزار هرتز می باشد و فرکانس امواج اولتراسونیک 40 هزار هرتز است و به مگا هرتز نیز می رسد. این روش جهت ازبین بردن چربی ها به صورت دائمی در تمامی نقاط بدن مورد استفاده است. به کمک این روش می توان چربی های مناطق مختلف را در آقایان و خانم ها ازبین برد، مناطقی ازجمله : پهلو ها ، شکم ، پشت ، ران ، غبغب ، سینه آقایان و … . آقایانی که سینه ی بزرگ دارند می توانند با این روش، این مسئله را برای همیشه رفع کرد. اولتراسونیک روشی موثر در، درمان سلولیت است. این روش به صورت سرپایی انجام می شود. محلی که چربی در آن ها جمع می شود در خانم ها با آقایان از نظر

مرداد ۱۶, ۱۳۹۶

محل های مناسب لیپولیز

لیزر لیپولیز روشی است کم تهاجمی  که برای تحلیل کردن سلول های چربی استفاده می شود، با ایجاد گرما موجب سفت شدن پوست می گردد. در این روش از یک فیبر نوری برای ازبین بردن چربی ها درون بافت استفاده می شود. در این مقاله محل های مناسب لیپولیز را برای شما بازگومی کنیم. در این روش اشعه لیزر می تابد و موجب می شود تا چربی ها به صورت نیمه مایع در آیند. این عمل باعث جذب چربی در بدن یا خارج شدن آن هم به راحتی از بدن می شود.  

محل های مناسب لیپولیز

  این فرایند با بی حسی موضعی انجام می شود، ابتدا سوراخ های ریزی بر روی محل مورد نظر ایجاد می شود سپس کانولا را به زیر وارد می کنند. با حرکت دادن کانولا آن به صورت عقب جلو موجب می شود تا نور لیزر به زیر سلول های چربی برخورد کند .

محل های مناسب لیپولیز :

مناطقی از بدن که چربی به صورت موضعی رسوب کرده باشد جزو محل های مناسب برای

ارسال شده در مقاله | برچسب:
مرداد ۱۱, ۱۳۹۶

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

در ابتدا قبل از هر چیزی باید گفته شود ،داشتن اطلاعات درخصوص جراحی مورد نیاز می تواند به شما کمک کند تا نتیجه ی دلخواه و مطلوبی را مشاهده کنید. به این جهت اگر تصمیم به خلاصی از چربی ها ی موضعی خود را گرفته اید، اطلاعات این مقاله می تواند به شما کمک کند تا راهکار مناسب را برگزینید. ( عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود )

عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

مطلب های این مقاله ،نوشته شده با موضوع لیپولیز و عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود ،می باشد.

مقدمه :

تقريبا همه ما اين را باور داریم که کليد و راه کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام، تغذیه مناسب به همراه تحرک می باشد ،اما بسیاری از افراد با دانستن این نکته به آن عمل نمی کنند و همچنین براي کاهش وزن و ت

ارسال شده در مقاله | برچسب: ,
مرداد ۷, ۱۳۹۶

بادی جت چیست

مطالب این مقاله ارائه دهنده ی موضوع ” بادی جت چیست ” می باشد. اگر برای برطرف کردن چربی های خود و رسیدن به تناسب اندام به دنبال راه حلی هستید، این سایت و مطلب های این مقاله می تواند به شما کمک کند تا راه مناسب را برای رسیدن به تناسب اندام انتخاب کنید.

بادی جت چیست

مقدمه :

این روزها بیش تر افراد درگیر عارضه ی چاقی شده اند. چاقی به معنای اضافه وزن می باشد که در هر فردی متفاوت بوده و دلیل های مختلفی دارد. برخی از افراد از کودکی دچار مشکل اضافه وزن بوده اند و تا به امروز این مشکل را با خود به همراه داشته اند و برخی دیگر با تغذیه ی نامناسب سبب شده اند تا چربی ها در بدن آن ها جمع شوند و در نتیجه بیماری های مختلفی را نیز به وجود آورند. چاقی به تنهایی یک بیماری نمی باشد، از نظر پزشکان بیماری هایی که با تجمع چربی در بدن فرد ایجاد می شود، باعث شده است که چاقی نیز جزو بیماری ها محسوب شود. اشخاص با به وجود آمدن بیماری ها در بدن آن ها بدنبال راه مناسب، آسان و سریع برای رفع چربی ها می باشند. استفاده از روش های پیکرتراشی یکی از بهتر

ارسال شده در مقاله | برچسب: ,
مرداد ۲, ۱۳۹۶

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

با خواندن مطالب این مقاله اطلاعات لازم درباره ی ، پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز را به دست می آورید، پس اگر جزو کاندیدهای دستگاه لیزر لیپولیز هستید می توانید با مطالعه ی کامل این مقاله هر آن چه ذهن شما را در مورد این دستگاه درگیر کرده است را دریابید.

پیکرتراشی با دستگاه لیزر لیپولیز

مقدمه :

چاقی معضلی است که در چند سال اخیر بسیار شیوع پیدا کرده است. این اضافه وزن ها و همچنین چربی های موضعی در بدن ،می تواند به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا کم تحرکی باشد، که از بین بردن این چربی ها تا زمانی که خود فرد نخواهد و اراده نکند غیر ممکن می باشد. گاهی اوقات افراد باید به درجه ایی برسند تا این را باور کنند که اضافه وزن سبب ایجاد بسیاری از بیمار ها از قبیل، بیماری های قلبی ، بیماری های ریوی، بیماری های تنگی نفس و همچنین نوع های مختلف دیابت و … می شود و بایستی برای برطرف کردن این بیماری

تیر ۳۱, ۱۳۹۶

سوالات متداول لیزر لیپولیز

این سایت ارائه دهنده ی موضوعات لاغری با پیکرتراشی می باشد شما می توانید با خواندن مطلب هایی که گذاشته می شود اطلاعات لازم درباره ی این دستگاه ها را به دست آورید و همچنین دریابید کدام دستگاه با شرایط شما می تواند لاغری را بهتان هدیه دهد. دستگاه لیزر لیپولیز یکی از روش های پیکرتراشی می باشد که استفاده از آن برای خیلی ها سوال آور است که آیا می توانند از آن بهره ببرند یا خیر. مطالب پایین با موضوع سوالات متداول لیزر لیپولیز برایتان توضیح خواهد داد آیا جزو کاندید های دستگاه لیزر لیپولیز هستید یا خیر. ( سوالات متداول لیزر لیپولیز )

سوالات متداول لیزر لیپولیز

مقدمه :

چاقی و اضافه وزن به دو دسته ی کلی تقسیم می شود. چاقی ارثی ، چاقی به دلیل تغذیه ی نامناسب. چاقی ارثی در ابتدا از کودکی مشخص می شود و چاقی به دلیل تغذیه با خوردن غذاهای چرب و فست فود و هم چنین کم تحرکی ایجاد می شود که سبب

تیر ۲۸, ۱۳۹۶

لیپولیز سینه

این مقاله را کامل خوانده ودر پایان اطلاعات لازم درباره ی لیپولیز سینه را به دست آورید.

لیپولیز سینه

مقدمه :

امروزه شایع ترین و پر عارضه ترین مشکل در بسیاری از افراد، چاقی و اضافه وزن می باشد. پزشکان از دید پزشکی چاقی را یک بیماری نمیدانند بلکه مشکلاتی که با بالا رفتن وزن برای افراد ایجاد می شود که می تواند بسیاری از بیماری ها همچون :

  • بیماری های قلبی
  • بیماری های ریوی
  • تنگی نفس
  • دیابت
  • بالا رفتن فشار خون
  • بالا رفتن قند خون

بالا رفتن چربی و … را با خود بدنبال داشته باشد سبب شده است که چاقی نیز جزو بیماری ها محسوب شود. اضافه وزن زمانی برای فرد ایجاد می شود که بافت چربی بیش از حد طبیعی در بدن فرد انباشته شود که این مشکل به طور مستقیم بر روی مدت طول عمر و کیفیت زندگی تاثیر گذار خواهد بود. اشخاص با پی بردن به این عوارض و آسیب ها با به وجود آمدن اضافه وزن به فکر راه حلی برای برطرف نمودن چربی های اضافه می باشند. با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، تکنیک و روش های زیادی برای رسیدن به تناسب اندام به وجو

تیر ۲۶, ۱۳۹۶

مراحل عمل لیزر لیپولیز

بسیاری از افرادی که به دنبال راه حلی برای از بین بردن چربی های خود هستند، استفاده از دستگاه پیکرتراشی ( دستگاه لیزر لیپولیز ) را انتخاب می کنند. به این جهت برای کسب آگاهی درباره ی این دست گاه در این مقاله مراحل عمل لیزر لیپولیز را برایتان ارائه داده ایم.

مراحل عمل لیزر لیپولیز

مقدمه :

امروزه اضافه وزن و چاقی گریبان گیر بسیاری از افراد شده است و معضل بزرگی را برای افراد به وجود آورده است، بعضی از افراد از دوران کودکی اضافه وزن دارند و عده ایی دیگر نیز با گذشت زمان و به دلیل نامناسب بودن تغذیه به این عارضه دچار شده اند. کسانی که دچار اضافه وزن شده اند بدنبال وزن زیادشان دچار بیماری های دیگری نیز می شود که همین عارضه ها سبب شده است افراد به فکر از بین بردن چربی های خود باشند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های بسیاری برای برطرف کردن چاقی به