آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز

آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز
فروردین ۲۹, ۱۳۹۶

آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز

روش آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز یک روش کم تهاجمی محسوب می شود که با کمک انرژی گرما علاوه بر آب کردن چربی ها منجر به سفت شدن پوست نیز می شود .

آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز

روش آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز را در چه نقاطی از بدن می توان به کار برد ؟

نواحی بدن که چربی ها به صورت موضعی رسوب پیدا کرده اند را می توان با استفاده از این روش درمان نمود .  سینه ی آقایان ، شکم ، پهلو ، ران ها ، غبغب  و … از نقاط مناسب جهت آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز به شمار می آیند .

مزایای لیزرلیپولیز :

  • با بکارگیری روش آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز ، در مقایسه با لیپوساکشن درد و تورم کمتری ایجاد خواهد شد و مهم تر از آن این است که پس از لیزرلیپولیز بر روی سطح پوست ناهمواری ایجاد نشده و نتایج ایده آلی به دست خواهد آمد .
  • همزمان با تابش لیزر برای آب کردن چربی ها ، تولید کلاژن نیز آغاز می شود و در نتیجه از شل شدگی پوست نیز جلوگیری می شود .
  • از روش لیزرلیپولیز می توان برای رفع سلولیت ها نیز کمک گرفت .
  • از مزایای مهم لیزرلیپولیز ، افرایش میزان کلاژن سازی و سفت و جمع شدن پوست می باشد .
  • سرعت بهبودی پس از عمل لیزرلیپولیز نسبت به لیپوساکشن سریع تر خواهد بود .

لازم به ذکر می باشد میزان چربی های موجود در بدن افراد با یکدیگر متفاوت است ولی افرادی که چربی های زیر پوستشان ضخامتی بین 1 الی 6 سانتی متر داشته باشد از کاندیدای مناسب جهت آب کردن چربی ها با لیزرلیپولیز محسوب می شوند اما افرادی که ضخامت چربیشان بیشتر از این میزان است ، فرد مناسبی برای لیزرلیپولیز به حساب نمی آیند .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی