اهمیت گن در لیپولیز

اهمیت گن در لیپولیز
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶

اهمیت گن در لیپولیز :

لیپولیز چیست ؟ لیپولیز روشی برای از بین بردن چربی های موضعی و چاقی بوده ، در این روش می توان گفت ، افراد با چاقی خفیف و متوسط بدون استفاده از دستگاه لیپوساکشن می توانند به وزن و اندام ایده آل خود برسند ، اهمیت گن در لیپولیز یک امری با اهمیت بالا است ، که باید توجه داشته باشید به نکاتی که گفته می شود عمل کنید .

اهمیت گن در لیپولیز

باید توجه داشته باشید مراقبت پس از لیپولیز و بستن گن ، رعایت به برخی از نکات الزامی بوده ، وبرای بهبود سریع بعد از عمل بهتر است برخی از توصیه ها را جدی بگیرید . در مطالب ذیل از اهمیت گن در لیپولیز برای شما خواهیم گفت :

پانسمان کردن ناحیه ی جراحی شده و بستن گن بلافاصله بعد از جراحی باید صورت گیرد . این کار باعث فشار آمدن به منطقه ی عمل شده ، می شود و می توانیم چربی های اضافه مانده ی زیر پوست را به راحتی و بدون هیچ دردی خارج کنیم .

اهمیت گن در لیپولیز و نوع آن :

گن باید متناسب با سایز و تناسب شما باشد .

قبل از تهیه و استفاده ی گن با پزشک خود مشورت کنید .

بعد از جراحی استحمام کنید ، و پس از خشک کردن کامل آن ناحیه ، گن خود را مجدداً ببندید . باید توجه داشته باشید زخم را تمیز نگه دارید تا احتمال عفونت را کم کنید .

گن را به مدت 3 تا 4 هفته به طور مداوم و در طول شبانه روز استفاده کنید . بعد از گذشت مدت ذکر شده ، 4 تا 6 هفته از گن شل استفاده کنید .

یکی از مهم ترین اهمیت گن در لیپولیز این است که باعث سفت شدن و آویزان نشدن پوست می شود .

با پوشیدن گن می توانیم از افت فشار خون و سر گیجه ی احتمالی جلوگیری کنیم .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی