بادی جت چیست

بادی جت چیست
مرداد ۷, ۱۳۹۶

بادی جت چیست

مطالب این مقاله ارائه دهنده ی موضوع ” بادی جت چیست ” می باشد. اگر برای برطرف کردن چربی های خود و رسیدن به تناسب اندام به دنبال راه حلی هستید، این سایت و مطلب های این مقاله می تواند به شما کمک کند تا راه مناسب را برای رسیدن به تناسب اندام انتخاب کنید.

بادی جت چیست

مقدمه :

این روزها بیش تر افراد درگیر عارضه ی چاقی شده اند. چاقی به معنای اضافه وزن می باشد که در هر فردی متفاوت بوده و دلیل های مختلفی دارد. برخی از افراد از کودکی دچار مشکل اضافه وزن بوده اند و تا به امروز این مشکل را با خود به همراه داشته اند و برخی دیگر با تغذیه ی نامناسب سبب شده اند تا چربی ها در بدن آن ها جمع شوند و در نتیجه بیماری های مختلفی را نیز به وجود آورند.

چاقی به تنهایی یک بیماری نمی باشد، از نظر پزشکان بیماری هایی که با تجمع چربی در بدن فرد ایجاد می شود، باعث شده است که چاقی نیز جزو بیماری ها محسوب شود.

اشخاص با به وجود آمدن بیماری ها در بدن آن ها بدنبال راه مناسب، آسان و سریع برای رفع چربی ها می باشند. استفاده از روش های پیکرتراشی یکی از بهترین تکنیک ها برای برطرف کردن چربی ها می باشد.

پیکرتراشی با دستگاه بادی جت یکی از روش های مناسب برای رسیدن به اندام ایده آل می باشد. چگونگی رسیدن به لاغری با این دستگاه را در مطالب پایین توضیح داده ایم.

بادی جت چیست ؟

بادی جت یکی از جدید ترین تکنیک های تخلیه چربی (پیکر تراشی) از قسمت های مختلف بدن می باشد. این دستگاه ساخت کشور صنعتی آلمان می باشد. که در این تکنیک، دستگاه بادی جت با به کارگیری از آب سبب تخریب چربی ها می شود. در واقع دستگاه کار پیکر تراشی بدن فرد را با تکنولوژی جدیدی انجام می دهد که در اصل عیب های روش های دیگر پیکرتراش را رفع می کند .

از مهم ترین مزیت های این تکنیک این است که جراحی بادی جت ، بدون بیهوشی ولی در اتاق عمل و همچنین در محیط کاملاً استریل شده و بهداشتی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام می شود.

 پیکرتراشی توسط دستگاه بادی جت ، آب به صورت کنترل  شده با وارد کردن فشار به داخل پوست و بین بافت چربی ها (شکم ، ران ، باسن ، پهلو و قسمت های مختلف بدن ) پاشیده می شود که این امر سبب تخریب شدن چربی ها می شود و بواسطه ی  دستگاه ازبدن تخلیه می شوند.

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

بادی جت , پروتز سینه )