بایدها و نبایدهای لیزر لیپولیز

قبل از آن که راجع به ، بایدها و نبایدهای لیزر لیپولیز بدانید ، بهتر است با این روش بیش تر آشنا شوید . لیزر لیپولیز یک تکنیک برای رفع چربی های موضعی است ، که با تخریب شدن سلول های چربی از طریق گرما باعث جذب و یا دفع بافت های چربی می شود . این دستگاه به عنوان یک روش کم تهاجمی شناخته شده است که توسط یک فیبر نوری با اشعه لیزر داخل بافت ها ی چربی می شود و چربی ها را به صورت مایع از بدن خارج و یا جذب می کند . در ادامه ی مقاله می پردازیم به بایدها و نبایدهای لیزر لیپولیز :

بایدها و نبایدهای لیزر لیپولیز

 شما زمانی به نتیجه ی مطلوب دست خواهید یافت که انتخاب اولیه برای از بین برن چربی هایتان صحیح باشد .

دستگاه لیزر لیپولیز روشی است که برای همه ی افراد قابل استفاده نیست ، به این جهت باید در نظر داشته باشید ، معیارهایی که برای انتخاب بیمار مناسب است را مطالعه کنید ، و بسته به این معیارها ، بسنجید آیا کانید مناسبی برای انجام این عمل هستید یا خیر . در ادامه ی مطلب برای شما خواهیم گفت چه افرادی مناسب برای انجام این عمل هستند :

  • افرادی که حجم چربی اضافی آن ها بین یک تا شش سانتی متر باشد .
  • افتادگی و شلی پوست آن ها به طور متوسط باشد .
  • قوام جداره ی شکمشان بالا باشد ( کسانی که جداره ی شکمشان شل نباشد ) .
  • بیمار باید این را در نظر داشته باشد ، خواسته ی معقولی از دستگاه داشته باشد .

 دوره ی نقاهت لیزر لیپولیز چگونه است ؟ پس از جراحی درد بسیار کمی را احساس می کنید که این یک امری طبیعی بوده و با مسکن های تجویز شده برطرف می شود . تورم و کبودی در ناحیه ی عمل عادی است و پس از زمان کوتاهی رفع می شود . سه الی چهار روز پس از عمل بیمار قادر به انجام کارهای معمولی روزمره ی خود می باشد .

 

 

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی