باید ها و نباید های دستگاه بادی جت ( پیکرتراشی )

در ابتدا قبل از این که باید ها و نباید های دستگاه بادی جت ( پیکرتراشی ) را برایتان توضیح دهیم ، بهتر است چگونگی ساخت این دستگاه و به کار گیری آن را بدانید . با داشتن دانش درباره ی عملی که می خواهید انجام دهید ، استرس خود را کم می کنید . در ادامه ی مقاله داستگاه بادی جت ( پیکرتراشی ) را به طور مختصر برایتان توضیح داده ایم .

باید ها و نباید های دستگاه بادی جت ( پیکرتراشی )

بادی جت ( پیکرتراشی ) چیست ؟

این نوع تکنیک یک روشی کم تهاجمی بوده که با استفاده از قدرت آب چربی های اضافی بدن را از بین می برد . امروزه به دلیل کم تحرکی و استفاده از غذاهای فست فودی و همچنین روغن دار بسیاری از افراد دچار چاقی و نامتناسب شدن اندام شده اند . برخی از افراد در برابر ورزش و رژیم های غذایی سر سخت هستند وتوانسته اند با بهره گیری از این روش ها به اندام ایده آل خود برسند اما برخی از افراد در برابر با این روش ها کم می آورند و نمی توانند سختی این روش را تحمل کنند بنا بر این به دنبال دستگاه های پیکر تراشی برای رسیدن به تناسب اندام می گردند . یکی از این تکنیک ها بادی جت است که برای به کارگیری از این روش بهتر است بایدها و نبایدهای دستگاه بادی جت ( پیکرتراشی ) را بدانید .

باید ها و نباید های دستگاه بادی جت ( پیکرتراشی ) :

بادی جت و پیکرتراشی تکنیکی است که به طور متوسط 45 تا 60 دقیقه طول می کشد تا عمل به پایان برسد . در این روش چربی ها به صورت زنده از بدن تخلیه می شود که می توان این چربی ها را برای ناحیه ی دیگری از بدن خود آن فرد استفاده کرد . این روش را می توان برای حجم دادن سینه ، جوانسازی دست و صورت ، لیفت صورت ، رفع تجمع چربی های مقاوم به رژیم غذایی و ورزش ، استفاده کرد .

هر عملی دارای یک سری بایدها و نبایدها است که حتما باید به آن عمل شود . قبل از اقدام به جراحی این نکات را مطاله کنید .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی