بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

بهترین جراح ابدومینوپلاستی : در ابتدای این مقاله ، می خواهیم یکی از بهترین جراحان را در زمینه جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، به شما عزیزان معرفی نماییم ؛ در ادامه توضیح مختصری در رابطه با عمل زیبایی شکم ، خواهیم داد.

معرفی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

دکتر حمید رضوانی ، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ، بهترین جراح ابدومینوپلاستی با سال ها فعالیت در این زمینه ، دارای تجربه و مهارت بسیاری می باشند ؛ در صورت تمایل به مشاهده نمونه کارهای دکتر رضوانی جراح ابدومینوپلاستی ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

یکی از تاثیر گذارترین عوامل در نتایج جراحی زیبایی شکم و همچنین ، جلوگیری از بروز عوارض ناشی از آن ، جراح ابدومینوپلاستی می باشد ؛ به همین علت ، همواره به متقاضیان زیباجو توصیه می شود ؛ در انتخاب پزشک معالج خود بسیار دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند.

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی بدن است که با رفع چربی و پوست های مضاعف این ناحیه ، به کوچک کردن شکم پرداخته و بد فرمی آن را اصلاح می کند.

انواع روش جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم ، تحت سه روش مینی ابدومینوپلاستی ، ابدومينوپلاستی کامل و ابدومينوپلاستی گرداگرد انجام می گیرد ؛ در ذیل در این باره توضیح داده شده است.

مینی ابدومینوپلاستی

این روش که تحت عنوان مینی تامی تاک نیز شناخته می شود ؛ در افرادی انجام می گیرد که دارای کمی چربی در ناحیه شکم و پهلوها می باشند ؛ برش مورد نیاز در این روش ، در ناحیه زیر شکم ایجاد می شود.

مینی ابدومینوپلاستی ، زمانی انجام می شود که میزان افتادگی پوست کم و پایین ناف باشد و عضله شکم ، دچار شل شدگی نشده باشد.

ابدومينوپلاستی کامل

این روش ، در افرادی انجام می گیرد که میزان افتادگی و حجم چربی شکم آن ها زیاد باشد ؛ بدین منظور ، برشی از یک سمت پهلو تا پهلو دیگر ایجاد می شود.

لازم به ذکر است در این جراحی ، محل ناف نیز تغییر خواهد کرد.

چه زمانی جراحی ابدومينوپلاستی کامل انجام می شود ؟

وقتی که فرد دارای شلی عضله جدار شکم باشد خصوصا زمانی که بروز شل شدگی ناشی از زایمان باشد.

زمانی که فرد دارای افتادگی شدید پوست شکم در ناحیه بالا و پایین ناف باشد.

ابدومينوپلاستی گرداگرد

در این روش ، بیمار یک بار بر روی شکم و بار دیگر به پشت قرار می گیرد و چربی و پوست مضاعف شکم به طور کامل تخلیه می گردد.

ابدومينوپلاستی گرداگرد ، معمولا در بیماران با کاهش وزن شدید که در نواحی پشت و پهلو نیز افتادگی شدید پوستی دارند ، انجام می شود.