بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه
تیر ۱۰, ۱۳۹۶

بهترین دکتر پروتز سینه

در ابتدا قبل از این که بحث بهترین دکتر پروتز سینه را شروع کنیم ، توضیح کوتاهی درباره ی جراحی پروتز سینه به شما خواهیم داد تا با خواندن این مطلب ها ، اطلاعات ضروری و لازم قبل از عمل و پس از عمل را به دست آورید.

بهترین دکتر پروتز سینه

پروتز سینه :

پروتز سینه یکی از راه ها ی افزایش سایز سینه و یا جایگزینی سینه از دست رفته فرد می باشد. پروتز سینه که یکی از نوع های جراحی سینه می باشد ،می تواند زیبایی مناسبی را در اندام شما ایجاد کند و تسکین بسیاری از بانوانی باشد که به دلیل سرطان سینه ، سینه خود را از دست داده اند.

پروتز سینه با هدف افزایش سایز سینه ،بهبود شکل و یا پری سینه انجام می شود و با ایجاد برش و قرار گرفتن ایمپلنت یا همان پروتز در داخل سینه انجام می شود.

تمام افرادی که متقاضی عمل های درمانی و یا عمل های زیبایی هستند باید این موضوع را بدانند که رفتن به مشاور قبل از عمل و یا جمع آوری اطلاعات در سایت ها یک امری ضروری می باشد.

شما برای دانستن بهترین دکتر پروتز سینه می توانید به سایت های پزشکان مورد نظرتان رفته و با خواندن بیوگرافی و همچنین دانستن تجربیاتشان بهترین انتخاب را داشته باشید.

بیوگرافی دکتر حمید رضوانی :

دکتر حمید رضوانی با استفاده از تجارب اساتید بزرگ جراحی جهان ، تغییرات بوجود آمده در رشته جراحی زیبایی را در اعمالی همانند جراحی  های سینه (کوچک نمودن سینه های بزرگ ، بالا کشیدن وفیکس کردن سینه های شل ،ترمیم سینه های دفرمه و نا متقارن، کوچک نمودن سینه آقایان) در بیماران ایرانی را به نحو احسن اجرا نموده است.

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی