تناسب اندام با دستگاه بادیجت

می توان گفت تناسب اندام با دستگاه بادیجت یکی از بهترین روش ها برای خرد کردن بافت های چربی به شمار می آید که باعث می شود بتوان چربی ها را به آسانی از بدن تخلیه کرد . عمل بادیجت عملی سرپایی به حساب می آید که به طور معمول در کلینیک با استفاده از بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود . امروزه برای خرد کردن چربی ها از روش های متنوعی استفاده می شود . برای مثال در لیزر لیپولیز به منظور لیز کردن چربی ها از انرژی لیزر استفاده می شود و یا اینکه در عمل لیپوماتیک جهت خرد کردن چربی ها امواج رادیوفرکوئنسی مورد استفاده قرار می گیرند .

 

تناسب اندام با دستگاه بادیجت

 

از مزایای مهم تناسب اندام با دستگاه بادیجت این است که چربی ها بدون هیچگونه آسیبی از بدن خارج می شوند و مجددا قابل استفاده می باشند زیرا چربی ها تحت حرارت یا ویبریشن قرار نخواهند گرفت . ضمنا در صورتی که چربی ها به صورت مجدد در بدن تزریق شوند ، تنها سلول های چربی سالم و زنده ماندگار خواهند بود و سلول هایی که دچار آسیب شده اند به وسیله ی بدن جذب می شوند لذا در روش تناسب اندام با دستگاه بادیجت تقریبا 80 درصد از چربی های تزریق شده ماندگار خواهند بود .

از مزایای دیگر بادیجت این است که با نیروی ملایم و کنترل شده ای که برای تخلیه ی چربی ها وارد می شود ، چربی ها بدون اینکه به بافت های مجاور آسیبی وارد کننند ، از بدن تخلیه می شوند . با استفاده از این روش می توان تمام چربی های اضافی بدن را که حتی با کمک رژیم غذایی یا ورزش هم از بین نمی روند را رفع نمود و حتی از چربی های سر سخت نواحی شکم و پهلو نیز خلاص شد .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی