جدید ترین دستگاه لاغری

جدید ترین دستگاه لاغری
تیر ۱۷, ۱۳۹۶

جدید ترین دستگاه لاغری

امروزه بیشتر افراد به تغییر در سبک زندگی و کم تحرکی و همچنین خوردن غذاهای فست فود و چرب دچار عارضه های چاقی شده اند. به دنبال چاقی بسیاری از بیماری ها در افراد پدید می آید به همین جهت این مشکل ذهن خیلی از افرا را به خود درگیر کرده است که چه راهی برای رسیدن به تناسب اندام و خلاصی از چاقی وجود دارد. در این مقاله می خواهیم راجع به ” جدید ترین دستگاه لاغری ” صحبت کنیم، پس با ما باشید با موضوع  ” جدید ترین دستگاه لاغری

جدید ترین دستگاه لاغری

 

جدید ترین دستگاه لاغری :

دستگاه اولترازد، اولین و تنها ترین دستگاه لیپولیز اولتراسونیک دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایران می باشد.

تمام افراد دوست دارند شکمی صاف و کوچک داشته باشند، شاید به همین جهت هر سال هزینه های زیادی صرف تحقیقات در زمینه یافتن روش های جدید برای از برطرف کردن چربی های اطراف شکم می شود.

استفاده از شکم بندهای لاغری هم به تنهایی هیچ تاثیری در تناسب اندام شما ندارند. و یا ورزش کردن و حتی رژیم های غذایی به دلیل زمان بردن زیاد متقاضی زیادی ندارد.

دستگاه های پیکرتراشی لاغری این روزها طرفداران و متقاضیان بسیاری پیدا کرده است. در حال حاضر بیش از 200 مدل دستگاه مختلف برای کوچک کردن شکم وجود دارد ،که یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لاغری،تناسب اندام و پیکرتراشی در جهان دستگاه ” اولترازد ” هست که  در مقاله زیر با روش کار آن آشنا می شویم.

دستگاه لیپولیز اولتراسونیک ( پیکرتراشی با امواج ماورای صوت نسل سوم ) انجام می شود.

دلیل برتری این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها در این است که :

اولتراسونیک های نسل اول از امواج ماورای صوت عرضی استفاده می کنند که سبب سوختگی می شود در حالی که اولتراسونیک نسل سوم (نسل جدید) همانند اولترازد از امواج طولی ایمن استفاده می کنند که سبب سوختگی نمی شود و بسیار ایمن است.

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی