حذف چربی های موضعی با ليپوماتيك

حذف چربی های موضعی با ليپوماتيك
آبان ۱۹, ۱۳۹۵

حذف چربی های موضعی با ليپوماتيك :

حذف چربی های موضعی با ليپوماتيكامروزه  جهت از بین بردن سلولیت‌ ها و تجمع‌ چربی‌ های اضافه در بدن از لیپوماتیک که یکی از بی‌ خطرترین روش‌های درمانی به حساب می آید استفاده میشود . روش لیپوماتیک از نوین ترین روش ها جهت راحت شدن از چربی های اضافی بدن شناخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد . روش رفع چاقی با لیپوماتیک به صورت سرپایی انجام می شود  و از مزایای آن میتوان گفت به بیهوشی نیازی نبوده و تنها در یک جلسه حجم زیادی از چربی ها تخلیه خواهند شد و نتیجه آن برای فرد قابل مشاهده است . روش لیپوماتیک می‌تواند جهت رفع چاقی موضعی و تخلیه بی‌ خطر چربی‌ های اضافی ناحیه پهلو، فیله پشت ، بازو ، سینه آقایان ، غبغب ، ران و شکم ، بسیار مفید و موثر باشد . در این مقاله ” حذف چربی های موضعی با ليپوماتيك ” را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

به طور کلی با روش‌های متفاوتی از جمله : امواج اولتراسونیک ، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن می‌توان چربی‌های اضافی را از بدن خارج نمود .

  • امواج اولتراسونیک : در روش امواج اولتراسونیک چربی‌ها ذوب و آنها را آماده خروج از بدن خواهد کرد .
  • لیزر لیپولیز : در روش لیزر لیپولیز  بافت چربی  ذوب و به ‌وسیله متخصص زیبایی از بدن خارج میگردد .

در این میان یکی از مزایای دیگری که برای لیپوماتیک و حذف چربی های موضعی با ليپوماتيك میتوان ذکر کرد این میباشد که در روش لیپولیز چربی‌های ذوب ‌شده ، دیگر قابل‌استفاده نخواهند بود اما در روش لیپوماتیک ، هیچ‌گونه حرارتی تولید نخواهد شد و چربی‌ها نمی‌سوزند و به ‌دلیل اینکه چربی ها حرارتی ندیده است ، قابلیت تزریق در قسمت‌های مختلف بدن را خواهد داشت . به همین علت خطر سوختگی پوست هم با استفاده از این روش از بین خواهد رفت .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپولیز , لیپوماتیک , لیپوساکشن ,  دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی عمومی تهران )