دانستنی های ماموپلاستی

در ابتدا باید بدانی قبل از اقدام برای هر عملی دانستن یک سری نکات از جمله اقدامات قبل از جراحی و مراقبت های پس از جراحی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب و دلخواه و همچنین کم کردن احتمال خطرات در حین عمل و یا پس از عمل الزامی می باشد. در این جهت برای کسب آگاهی لازم ،شما می توانید با رفتن به مشاور و صحبت کردن با پزشک و یا خواندن مطالب مربوط در خصوص آن جراحی در سایت های معتبر اطلاعات لازم را به دست آورید. افرادی که متقاضی عمل ماموپلاستی هستند می توانند با خواندن این مقاله اطلاعات لازم درباره ی دانستنی های ماموپلاستی را به دست آورند.

دانستنی های ماموپلاستی

دانستنی های ماموپلاستی :

ماموپلاستی چیست ؟ ماموپلاستی به معنای کوچک کردن سینه و ایجاد تناسب اندام می باشد که این عمل امروزه در بین خانم ها بسیار رایج می باشد.

دانستنی های ماموپلاستی :

  1. برای کوچک کردن سینه دو راه وجود دارد که یکی از آن ، ایجاد برش های کوچک بر روی سینه است که این امر سبب تخلیه چربی ها می شود و دیگری ار طریق لیپوساکشن سینه صورت میگیرد.
  2. تکنیک لیپوساکشن در مواقعی انجام می شود که در سینه فقط چربی وجود داشته باشد و با داشتن پوست اضافه نمی توان از این روش استفاده کرد. برای جراحی زیبایی سینه تکنیک های مختلفی وجود دارد که بنا به درخواست بیمار و با مشورت پزشک جراحی صورت میگیرد.
  3. افراد اصولاً قبل از عمل دچار استرس می شوند که با تجویز پزشک می توانید برای کم کردن آن از مسکن استفاده کنید.
  4. برای جراحی ماموپلاستی بیهوشی عمومی صورت می گیرد

 

برش برای جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن، شامل موارد زیر می باشد :

  • الگوی لنگر شکل در سینه و یا تی معکوس.
  • برش دور تا دور سینه.
  • برش دور سینه و خط عمودی تا شیار زیر سینه.

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی