رسیدن به اندام مناسب و ایده آل :

برای رسیدن به اندام مناسب و ایده آل لاغری با لیپوماتیک یک معجزه ی باورنکردنی میباشد . به طور کلی اکثر افراد از داشتن شکم های بزگ و یا پاهای پر و حجیم رنج می برند . این افراد می توانند با استفاده از جراحی لیپوماتیک به اندام ایده آل خود برسند . از مزایای این روش میتوان گفت که لیپوماتیک کم تهاجم و بی عارضه میباشد و به علاوه می تواند در طول تنها یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های بدن شما را کاهش دهد و نتیجه آن را مشاهده کنید . در ادامه اشاره ای خواهیم داشت به موضوع ” رسیدن به اندام ایده آل ” .رسیدن به اندام مناسب و ایده آل

لیپوماتیک :

جراحی لیپوماتیک نه تنها برای افراد بسیار چاق بلکه برای کسانی که دچار چاقی های موضعی هستند مناسب میباشد . به طور مثال یک فرد با اندام ایده آل و وزن مناسب امکان دارد در ناحیه پهلو تجمع چربی بیشتری داشته باشد ، و یا اینکه پشت ران او حجم بیشتری نسبت به کل پاهایش داشته باشد ، در نتیجه این برجستگی های غیر معمول می تواند نقش مهمی در بهم ریختگی کل اندام داشته باشد . برای حل این مشکل میتوان از لیپوماتیک نیز استفاده نمود . لیپوماتیک روشی بی عارضه بوده و خطر آمبولی در آن بسیار کم میباشد  از این رو میتوان گفت تمامی افراد کاندید مناسبی برای این جراحی میباشند .

اکثر متقاضیان جراحی  لیپوماتیک افرادی میباشند که بعد از کاهش وزن تمایل به برداشتن چربی های قسمت هایی مانند : پهلو ، پشت ، بازو ، غبغب و .. را دارند .
روش لیپوماتیک بدون نیاز به بیهوشی و با بی حسی موضعی قابل انجام است و به صورت سرپایی انجام میگردد.
در آخر میتوان گفت جراحی زیبایی بدن که امروزه با عنوان لیپوماتیک یا پیکر تراشی شناخته شده است می تواند به صورت موضعی بافت چربی در نواحی شکم و پهلو و اعضای دیگر بدن را از بین ببرد و چربی های اضافی را خارج نماید . نکته مهم این است که این روش کم تهاجم بوده و اسیبی به بافت های مجاور وارد نخواهد کرد  .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی