روش های لاغری

روش های لاغری
خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

روش های لاغری

امروزه برای به دست آوردن اندام زیبا روش های مختلفی وجود دارد، برخی از افراد با ورزش و رژیم غذایی نمی توانند به اندام ایده آل خود دست یابند به همین دلیل از انواع روش های لاغری استفاده می کنند.

لاغری با لیپوست

لیپوست یکی از دستگاه های لاغری از نسل لیپوماتیک می باشد که توانایی تخلیه زیاد چربی به صورت موضعی از بخش های مختلف بدن را دارد و کاملا ایمن و بدون عوارض جانبی می باشد.

لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش کم تهاجم برای از بین بردن چربی های موجود در شکم و پهلو ، بازو ، ران ها و غیره می باشد.

چربی های تخلیه شده با این روش پیکرتراشی قابلیت تزریق مجدد در ناحیه های دیگر بدن را دارد.

لاغری با اولتراسونیک

اولتراسونیک یک روش بدون جراحی می باشد که در آن امواج اولتراسونیک که در دسته از امواج مکانیکی می باشد با ایجاد لرزش در سلول های چربی باعث رفع دائمی سلول های پربی در ناحیه تحت درمان می شود.

با این روش لاغری می توان چربی های موجود در ناحیه های شکم ، پهلو، سینه و ران های خانم ها و آقایان را از بین برد و سبب لاغری و اندام زیباتر شد.

 

روش های لاغری

 

لاغری با اولترازد

این روش لاغری با استفاده از امواج ماورای نسل سوم انجام می شود که دارای سرعت بالا ، توانایی خارج کردن حجم زیاد چربی  از داخل بدن را دارد و شکم را به صورت شش تکه در می آورد.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یک روش لاغری شکم می باشد که با ایجاد برش در زیر شکم باعث رفع چربی ها و افتاددگی شکم می شود.

در این روش پزشک یک برش در یر شکم ایجاد می نماید و پس از برداشتن چربی و پوست اضافه باعث لاغری فرد می شود.

نکاتی درباره روش های لاغری

هر یک از این روش های لاغری مزایایی دارد که فرد می تواند با مشاوره با پزشک یکی از آن ها را انتخاب کند و برای به دست آوردن نتیجه ایده آل بهتر است اقدامات قبل و بعد از آن روش را رعایت نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های لاغری و پیکرتراشی فوق می توانید به وب سایت دکتر رضوانی مراجعه کنید و اطلاعات جامعی درباره آن ها به دست آورید.

هزینه روش های لاغری

هزینه لاغری با یکی از روش های فوق با یکدیگر متفاوت می باشد، اما به عواملی همچون دستمزد پزشک ، هزینه متخصص بیهوشی و ناحیه تحت درمان تعیین می شود.

 

 

دکتر حمید رضوانی

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

پیکرتراشیلیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستیماموپلاستی )