شرایط لازم انجام لیپوماتیک

شرایط لازم انجام لیپوماتیک
دی ۵, ۱۳۹۵

شرایط لازم انجام لیپوماتیک

به طور کلی مشکل چاقی و اضافه وزن امروزه در اکثر کشورها وجود دارد . در این میان تعدادی از این افراد نتوانسته اند با رعایت رژیم غذایی و ورزش به چربی های اضافه ای که در بعضی از ناحیه های بدنشان انباشته شده است غلبه کنند ، بنابراین متخصص زیبایی به اشخاصی که شرایط لازم انجام لیپوماتیک را دارا میباشند توصیه می نمایید که از روش های که برای از بین بردن و تخلیه چربی بدن وجود دارند بهره ببرند که یکی از این روش ها لیپوماتیک می باشد .

شرایط لازم انجام لیپوماتیک

روش لیپوماتیک جهت حذف و از بین بردن چربی های اضافه بدن مورد استفاده قرار میگیرد . با استفاده از روش لیپوماتیک می توان چربی های نقاط بدن که در زیر ذکر شده است را از بین برد :

  • نقاط ران
  • شکم
  • پهلو
  • بازو ها
  • باسن
  • پشت
  • کمر

 

شرایط لازم انجام لیپوماتیک :

در میان ما مردم اشخاصی وجود دارند که از افزایش سایز رنج می برند و این در صورتی است که  اضافه وزن بسیار بالا در این افراد دیده نمیشود . میتوان گفت این اشخاص از مزیت های لاغری با لیپوماتیک می توانند استفاده نمایند و  به تاثیرات شگفت انگیز آن بلافاصله پس از عمل لیپوماتیک که قابل مشاهده میباشد بهره مند شوند  . عمل لیپوماتیک را می توان تمامی سنین انجام داد و برای انجام این عمل رنج سنی خاصی در نظر گرفته نشده است .  از سن بلوغ تا سنین بالا می توانند از این روش بهره ببرند اما انجام این روش بسته به نظر پزشک و اینکه بیمار از نظر جسمانی قادر به انجام این کار باشد خواهد بود .

 

روش لیپوماتیک و اضافه وزن بالا :

این سوال برای بسیاری از بیماران پیش می آید که آیا  روش لیپوماتیک برای اشخاصی که دارای اضافه وزن بالایی می باشند قابل انجام می باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید این موضوع را مطرح کرد که ، شرایط لازم جهت انجام لیپوماتیک در اشخاصی که بیش از اندازه چاق می باشند و BMI بدنی آنها بالاتر از 40 می باشد  توصیه میگردد به جای استفاده از روش لیپوماتیک از روش های جراحی نیز استفاده کنند . به طور کلی روش های جراحی برای این بیماران سود بیشتری خواهد داشت البته نا گفته نماند به شرطی میتوانند از روش جراحی استفاده نمایند که محدودیت جراحی و بی هوشی نداشته باشند .

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )

دکتر حمید رضوانی