عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک
اسفند ۱۴, ۱۳۹۷

عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک : متقاضیان روش لیپوماتیک معمولاً نگرانی های بسیاری در رابطه با عوارض آن دارند که باید بگوییم در صورت انتخاب یک پزشک خوب و انجام مراقبت های قبل و بعد از لیپوماتیک عوارضی در آن ها ایجاد نخواهد شد.

 

عوارض لیپوماتیک

 

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک روشی مدرن است که به کمک آن می توان چربی های اضافی موجود در اندام های مختلف بدن را از بین برده و به اندامی ایده آل دست یافت.

در این روش برش کوچکی بر روی ناحیه مورد نظر ایجاد شده و سپس لوله ای به نام کانولا وارد بدن می گردد.

کانولا با چرخش و ارتعاش همراه بوده و به همین دلیل موجب جدا شدن بافت های چربی شده و با مکشی که دارد چربی را از بدن خارج می نماید.

لازم به ذکر است که در این روش بافت های چربی با حداقل آسیب خارج شده و به همین دلیل می توان از آن ها برای حجم بخشیدن به نواحی دیگر بدن همچون سینه، باسن و غیره استفاده نمود.

لزوم انتخاب یک پزشک خوب

میزان تجربه، مهارت و تخصص پزشک تاثیر بسیار زیادی در کاهش احتمال عوارض لیپوماتیک و رضایت بخش بودن نتیجه آن دارد.

از آن جایی که لیپوماتیک عملی اورژانسی نبوده لذا بیماران زمان لازم برای انتخاب پزشک را دارند، بنابراین افراد باید در انتخاب پزشک دقت بسیار زیادی صرف کرده و بهترین پزشک در منطقه شان را انتخاب کنند.

بطور مثال فردی که در تهران زندگی کرده و قصد لیپوماتیک در تهران را دارد باید بهترین پزشک در تهران را برای انجام این روش انتخاب کند.

هزینه لیپوماتیک

تعیین هزینه لیپوماتیک وابسته به فاکتورهایی همچون وسعت ناحیه مورد نظر و میزان چربی، دستمزد پزشک، هزینه کلینیک یا بیمارستان، هزینه داروها و غیره می باشد.

دکتر حمید رضوانی بعد از انجام بررسی ها و معاینات دقیق بر روی بیماران هزینه را برای آن ها تعیین خواهند کرد.

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )