لاغری بازو با لیپوماتیک

لاغری بازو با لیپوماتیک
آبان ۶, ۱۳۹۵

لاغری بازو با لیپوماتیک :

چاقی در بعضی از اشخاص در تمامی ناحیه های بدن آنها به صورت یک دست دیده میشود . اما در تعداد دیگری از افراد این چاقی به صورت موضعی و یا فقط در قسمت خاصی از بدن آنها وجود دارد به عبارت دیگر در این ناحیه ها افزایش چربی وجود خواهد داشت . در این مقاله در مورد موضوع ” لاغری بازو با لیپوماتیک” توضیحاتی خواهیم داد .

به طور کلی میتوان گفت موضوع چاقی در همه افراد متفاوت میباشد. در این میان جهت لاغری هم روش های مختلفی وجود دارد که هر دو دسته از این افراد که چاقی آنها در تمام بدن آنها به صورت یک دست میباشد و یا افرادی که چاقی آنها در یک قسمت خاص دیده میشود میتوانند جهت درمان اقدام کنند . یکی از روش های از بین بردن چربی و درمان چاقی موضعی استفاده از روش لیپوماتیک می باشد .

لاغری بازو با لیپوماتیک
تعریف لیپوماتیک :

لیپوماتیک دستگاه ساکشنی می باشد که جهت خارج کردن چربی و از بین بردن چربی زیر پوستی مورد استفاده قرار میگیرد . جراحی لیپوماتیک ازطریق امواج اینتراسونیک و ارتعاش (vibration ) و nutation سلول های چربی را در محل متصل شده به هم از هم جدا می کند و بدون آسیب رسانی به بافت چربی توسط عمل ساکشن چربی را از زیر پوست خارج خواهد کرد . به طور کلی میتوان گفت عمل لیپوماتیک یک روش غیر تهاجمی و بی خطر می باشد .
از روش لیپوماتیک در ناحیه بازو هم میتوان استفاده کرد . اکثر افراد از موضوع تجمع چربی در این ناحیه و افتادگی و شلی پوست در آن رنج برده و دچار نگرانی های زیادی خواهند شد . در روش لیپوماتیک بازو ابتدا از طریق سوراخ کوچکی که متخصص زیبایی در سطح پوست ایجاد کرده ، فیبرنوری باریکی که حامل امواج می باشد وارد پوست می شود و از طریق امواج مشخص باعث ذوب شدن چربی شده و در هنگام خارج شدن به شکل همزمان به وسیله ی کانولایی در بافت پوست چربی ذوب شده هیچ گونه آسیبی را به بازو نمی رساند . میتوان چربی های خارج شده از بازو را در فیلر حجیم سازی ناحیه های مختلف بدن شامل : گونه ، صورت و … استفاده نمود و دلیل آن سالم بودن و زنده بودن چربی های اضافه و خارج شده میباشد . نکته مهم این است که این چربی دارای تورم کمتر و ماندگاری بیشتر خواهد بود .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی