لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک
1 آبان ۱۳, ۱۳۹۵

لاغری با لیپوماتیک :

امروزه داشتن اندامی متناسب ، زیبا و ایده آل یک دغدغه ی مهم در سراسر جهان میباشد . در این بین برای ورزش کردن و گرفتن رژیم های طولانی ، پوشیدن لباس های شیک و خوش فرم میتواند انگیزه ی کافی را در فرد ایجاد نماید . از راه های درمان چاقی و رسیدن به اندامی متناسب ، لاغری با لیپوماتیک میباشد. در این مقاله موضوع ” لاغری با لیپوماتیک ” را مورد بررسی قرار خواهیم داد .لاغری با لیپوماتیک

جهت برداشتن چربی های اضافی ، لاغری با لیپوماتیک یک شیوه ی نوین است ، میتوان گفت این روش نسبت به روشهای دیگر سریع تر و نوین تر نیز می باشد . روش لاغری با لیپوماتیک کاملا بی خطر میباشد و امروزه در دنیا به عنوان یک روش مطمئن جهت لاغری و تخلیه چربی شناخته شده است . در صورتی که پیش از لیپوماتیک ، جهت لاغری و تخلیه چربی های اضافی دستگاه هایی همانند : لیپولیز یا لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گرفت که نسبت به لیپوماتیک حالت تهاجمی تری داشتند. توسط روش لیپوماتیک تمامی ناحیه های بدن را که دارای توده چربی میباشد ، می توان تراشید و چربی های انباشته شده در آن ناحیه را نیز از بین برد .
روش لیپوماتیک با تکنولوژی و قدرتی که دارا میباشد از سوختن چربی ها جلوگیری کرده و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیبی از زیر پوست بیرون می کشد در نتیجه بهتر است بگویم روش لیپوماتیک به معنی برداشتن چربی میباشد نه سوزاندن چربی ها . به کمک روش لیپوماتیک می توانید در ازای کاهش سایز شکم و پهلوها ، با تزریق چربی در باسن به آن فرم دهید و یا سایز سینه ی خود را بزرگ تر نمایید .

مزایای لاغری با لیپوماتیک:

بعد از عمل لیپوماتیک ظاهر پوست بهتر خواهد شد . درواقع لیپوماتیک پوست را به صورت هم زمان لیفت می کند .
• عمل جراحی لیپوماتیک بدون برش و بخیه انجام می شود و نیازی به بستری در بیمارستان نمی باشد .
مدت زمان عمل لیپوماتیک کوتاه است و فرد زمان بسیار کمی در اتاق عمل خواهد بود .
• نسبت به دیگر روش ها ،کبودی بعد از جراحی بسیار کم است در روش لیپوماتیک .
• عوارض روش لیپوماتیک بسیار کم است و خطر آمبولی در آن وجود ندارد .
• در روش لیپوماتیک درد مختصری شخص احساس خواهد کرد .
• دوره ی نقاهت در روش لیپوماتیک کوتاه می باشد .

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی