لیپولیز شکم چگونه انجام میشود

لیپولیز شکم چگونه انجام میشود
مرداد ۴, ۱۳۹۵

لیپولیز شکم

هیچکس از داشتن شکم بزرگ رضایت ندارد. حتما برای شما هم پیش آمده که از داشتن شکم بزرگ خود خجالت بکشید و سعی کرده باشید که آن را به اصطلاح آب کنید و اندام زیبا داشته باشید اما نتوانسته اید. باید بدانید که آب کردن شکم ( لیپولیز شکم ) و خصوصا ناحیه ی زیر شکم به وسیله ی ورزش امری بسیار سخت، زمان بر، دیر حاصل و نیازمند پشت کار و زمان خالی کافی میباشد. همچنین ممکن است با وجود تمام این شرایط و بعد از مدت طولانی نتوانید نتیجه ی دلخواه خود را بدست بیاورید.

لیپولیز شکم

لیپولیز شکم ، درمان شکم بزرگ!

خبر خوشحال کننده ای که برای شما داریم تکنولوژی پیشرفته ی لیپولیز است. توسط تکنولوژی لیپولیز میتوان هر ناحیه از بدن ( مانند : شکم ، پهلو ، ران ، باسن ، بازو و… ) را که دارای چربی انباشته شده است در عرض چند ساعت عاری از هرگونه چربی کرد. و نکته ی حائز اهمیت دستیابی دقیق به نتیجه ی مد نظر شماست.

بوسیله ی تکنولوژی لیپولیز شکم می توانید شکم خود را کاملا از چربی ها پاک سازی کنید و عوارض شدید عمل های جراحی را هم متحمل نشوید و در عرض چند روز به زندگی روزمره بازگردید. در این تکنولوژی به وسیله ی دستگاه های اولتراسوند و تنها با ایجاد چند سوراخ چند میلی متری بر روی شکم خود ( که با مرور زمان اثری از آنها باقی نخواهد ماند) به شکم دلخواه خود دست پیدا کنید. برای اطلاع از هزینه های این عمل میتوانید به مقاله ی اختصاصی هزینه ی لیپولیز مراجعه نمایید.

 

لیپولیز شکم

 

لیپولیز شکم

لیپولیز روشی با حداقل تهاجم جهت رفع چربی های دائمی بدن می باشد که طی این عمل پوست کشیده می شود. این روز ها لیزر لیپولیز بیشترین استفاده را دارد.

لیپولیز برای افرای کاربرد دارد که ازبین بردن چربی ها در برخی از نواحی بدنشان مشکل و دشوار است، نواحی مانند بازو ها، پهلو ها، ران ها، شکم، دست ها، چانه، باسن و … .

از این روش جهت ازبین بردن سلولیت نیز استفاده می شود، این روش شامل ابزار هایی می باشد که نوک آن ها تیز است و می توان از طریق آن ها چربی ها را با جزئیات بیشتری برداشت.

افرادی که برای این روش مناسب هستند

این روش برای افرادی مناسب است که با روش های متفاوت قادر به ازبین بردن چربی های برخی نواحی بدنشان نیستند.

افراد زیر نمی توانند از این روش جهت رسیدن به تناسب اندام شان استفاده کنند :

 • افرادی که عوارض قلبی دارند
 • افرادی که دیابت دارند
 • افرادی که بیماری کلیوی دارند
 • افرادی که سرطان دارند
 • افرادی که در بدنشان پیچ و پلاک وجود دارد

همه ی افراد می توانند از این روش استفاده کنند اما بهتر است برای انجام این روش 18 سال به بالا داشته باشند. برای انجام لیزر لیپولیز محدودیت سنی وجود ندارد اما لازم است قبل از این که اقدام کنید با پزشک خود یک جلسه مشاوره داشته باشید.

نواحی تحت درمان با لیزر لیپولیز

 • صورت
 • گردن
 • دست ها
 • سینه
 • شکم
 • ران ها
 • زانو ها
 • ساق پا

روش انجام لیپولیز شکم

در این روش از یک میله ی مخصوصی به نام کانول که خیلی کوچک می باشد استفاده می شود، این میله دارای فیبر لیزری می باشد که وارد پوست می گردد. این کانول انرژی لیزر را به سلول های چربی می رساند.

طی این فرایند لیپولیز موجب تحریک شدن پوست و درنتیجه افزایش تولیک کلاژن می شود که در نهایت پوست سفت و کشیده می گردد.

زمان انجام این عمل به ناحیه مورد نظر دارد اما در کل حدود 1 ساعت طول می کشد.

هزینه لیپولیز شکم

هزینه ی این روش به عوامل متعددی بستگی دارد، انجام لیپولیز تحت پوشش بیمه نمی باشد و هر پزشکی بنا به دلایل خود هزینه را تغییر می دهد.

فیلم لیزر لیپولیز و عکس لیپولیز شکم و پهلو را می توانید با مراجعه به گالری ساید دکتر رضوانی مشاهده کنید.

اگر در جستجوی اطلاعات دقیق درباره ی عمل لیپولیز هستید میتوانید از مقالات ما نظیر لیپولیز چیست؟ ، لیپولیزر یا لیزر لیپولیز استفاده کنید. و یا از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید.

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )