نتایج حاصل از لیپوماتیک

نتایج حاصل از لیپوماتیک
اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶

نتایج حاصل از لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی جدید و موثر برای رسیدن به تناسب اندام می باشد که نتایج قابل توجهی به جای خواهد گذاشت . نتایج حاصل از لیپوماتیک بسیار مطلوب خواهد بود و رضایت بیماران را به دنبال خواهد داشت . پس از انجام لیپوماتیک در سطح پوست ناهمواری ایجاد نمی شود و پوست بسیار یکنواخت خواهد بود اما پس از استفاده از روش های قدیمی تر نظیر لیپوساکشن  ، چربی ها در زیر پوست به صورت گلوله مانند قابل لمس بودند .

نتایج حاصل از لیپوماتیک

در صورتی که افراد دچار افتادگی شدید پوستی نباشند پس از انجام لیپوماتیک نیازی به انجام جراحی مجدد نخواهند داشت زیرا لیپوماتیک از شل شدگی و افتادگی پوست جلوگیری خواهد کرد . در ضمن میزان برش مورد نیاز برای لیپوماتیک محدود تر بوده و همچنین احتیاجی به جابجا کردن ناحیه ی ناف نیست .

احتمال بروز عفونت پس از لیپوماتیک در مقایسه با سایر روش ها خیلی کمتر است . به علاوه کوفتگی و خستگی ناشی از لیپوماتیک در مقایسه با روش های دیگر خیلی کمتر خواهد بود . تا کنون در لیپوماتیک بروز آمبولی چربی گزارش نشده و حتی می توان گفت امکان آمبولی چربی در این روش وجود ندارد .

استفاده از بی حسی موضعی برای انجام لیپوماتیک کفایت می کند اما در سایر روش ها نظیر لیپوساکشن استفاده از بی حسی موضعی به تنهایی جوابگو نخواهد بود و بیمار متحمل درد و ناراحتی نخواهد شد .

پس از انجام لیپوماتیک باید تا چندین هفته از گن های فشاری مخصوصی استفاده شود درحالی که مدت زمان استفاده از گن پس از لیپوماتیک یا لیپولیز طولانی تر است .

پس از تخلیه ی چربی ها از محل برش ها ترشحاتی خارج می گردد . مدت زمان خارج شدن ترشحات پس از عمل لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر مانند لیپوساکشن کوتاه تر خواهد بود .

 

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی

, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی