نکاتی در مورد جراحی سینه

نکاتی در مورد جراحی سینه
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶

نکاتی در مورد جراحی سینه

هر عملی ، چه عمل های زیبایی چه عمل های درمانی دارای یک سری نکات است که بهتر است قبل از اقدام به آن بدانید ، برای دانستن این اطلاعات می توانید به مشاوره ی قبل از عمل بروید و یا در سایت ها پاسخ سوالات خود را پیدا کنید ، در این مقاله نکاتی در مورد جراحی سینه گفته شده است ، که در ابتدا چگونگی این جراحی را برایتان توضیح خواهیم داد و سپس به بحث نکاتی مورد جراحی سینه می پردازیم .

نکاتی درباره ی جراحی سینه

افرادی که به عمل جراحی سینه روی می آورند هر کدام دارای دلایل متعددی می باشند ولی یکی از شایع ترین دلیل ها  در خانم ها ، بزرگ کردن سینه است . هر سال ده ها هزار زن متقاضی جراحی زیبایی سینه ( پروتز سینه ) هستند . این افراد با دید آن که سینه های نامتقارن ، نافرم و یا افتاده ایی دارند برای جراحی سینه کاندید می شوند ، این افراد باید بدانند رعایت کردن یک سری نکات پس از عمل ضروری می باشد . در ادامه ی مقاله این ضروریت ها را برایتان خواهیم گفت .

بعد از اتمام عمل جراحی ، سینه های فرد تا حدودی دچار تورم و کبودی می شود و ادامه داشتن این عارضه تا دو سه هفته طبیعی می باشد . گاهی اوقات تورم ها در دور سینه ممکن است با هم متفاوت باشد این حالت نیز عادی و طبیعی بوده و با گذشت زمان رفع می شود . در صورتی که در سینه های خود تفاوت زیادی را مشاهده کردید به پزشک خود مراجعه کنید و یا با او تماس بگیرید و مشکلتان را در میان بگذارید .

نکاتی درباره ی جراحی سینه :

پس از پایان جراحی توصیه می شود ، یک همراه در کنار شما حضور داشته باشد .

برای کاهش دادن تورم مصرف نمک را کنید .

پس از اتمام جراحی برای مدت زمان یک ماه مصرف سیگار ، دخانیات ، الکل ممنوع می باشد .

بعد از ترخیص امکان این که در منزل به دلیل اثرات داروهای بی هوشی احساس سر گیجی و سنگینی کنید زیاد است و  گاهی اوقات احساس تهوع داشته باشید ، این امر طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد.

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , مامو پلاستی, بادی جت , پروتز سینه )

دکتر حمید رضوانی