هزینه ی لیپولیز

هزینه ی لیپولیز
مرداد ۲, ۱۳۹۵

هزینه ی لیپولیز چقدر است؟

امروزه لیپولیز در جوامع پیشرفته ی پزشکی راهی آسان، راحت، سریع و مطمئن برای رسیدن به تناسب اندام و زیبایی افرادی است که از تجمع چربی موضعی رنج میبرند. خوشبختانه سال هاست که در کشور ما از این روش برای دستیابی به تناسب اندام ایده آل استفاده میشود و ابزارها و متد های پیشرفته در این زمینه وجود دارد. اما هزینه ی لیپولیز که نتیجه ی ورزش های سخت و طاقت فرسا را در کمتر از چند ساعت برای ما فراهم میکند چقدر است؟

هزینه ی لیپولیز

 

پزشکان معمولا سبک و سیاق خود برای تعیین هزینه ی لیپولیز را دارند. اما به طور معمول این هزینه ها بر اساس میزان چربی متجمع در نواحی مختلفی است که بیمار خواستار لیز شدن (آب کردن) آن نواحی است. میانگین هزینه ی لیپولیز و امثال آن را میتوان چیزی در حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان تا چهار میلیون تومان برای هر ناحیه دانست. یک میلیون و نیم برای افرادی که مقدار چربی کمی دارند و ارقام بالا برای افراد بسیار چاق. تقریبا میانگین عدد گفته شده برای افرادی است که حجم معمولی از چربی انباشته شده را دارند. اما که همانطور که گفته شد این رقم به توجه به وزن بیمار و میزان چربی متجمع را دارد.

برای بررسی تناسب اندام خود و حتی مطلع شدن از هزینه ی لیپولیز برای بدن شما میتوانید از مشاوره های رایگان دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی استفاده کنید.

آیا این هزینه به صرفه خواهد بود؟

مسئله ی مطرح شده برای این مبلغ این است که آیا این هزینه برای بیمار به صرفه است یا خیر؟ اگر مزیت های این عمل را در نظر بیاورید خود متوجه صرفه ی اقتصادی این عمل میشوید. مزایایی نظیر سریع الوصول و سهل الوصول بودن خواسته ی بیمار، بی خطر بودن و دستیابی دقیق به خواسته های بیمار که با ورزش کردن و روش های دیگر نظیر قرض های لاغری و … آن را ندارند.

برای برسی دقیق عمل های تناسب اندام میتوانید مقالات لیپوماتیک چیست؟ ، لیپولیز چیست؟ و ناگفته های لیپولیز را مطالعه بفرمایید.

از مقالات اختصاصی دکتر رضوانی دیدن بفرمایید.

دکتر حمید رضوانی – متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی