همه چیز درباره پروتز سینه

همه چیز درباره پروتز سینه
1 مهر ۸, ۱۳۹۶

همه چیز درباره پروتز سینه

همه چیز درباره پروتز سینه : در سال خانم های زیادی جهت بهتر شدن شکل و تناسب اندامشان برای جراحی های متفاوت اقدام می کنند که یکی از این عمل های زیبایی پروتز سینه می باشد که همه چیز درباره پروتز سینه را در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد.

 

همه چیز درباره پروتز سینه

 

همه چیز درباره پروتز سینه

جراحی پروتز سینه جزء یکی از جراحی های زیبایی می باشد. برخی از افراد در این باور هستند که این جراحی تنها جهت بزرگ کردن سینه است در صورتی که این عمل علاوه بر بزرگ کردن سینه موجب اصلاح و همچنین برطرف کردن مشکلات و ایرادات سینه که ممکن است مادرزادی باشد، می شود.

پروتز سینه از چه ماده هایی تولید می شود ؟

پروتز سینه یک پوشش سیلیکونی دارد که قبلا با نرمال سالین پر شده است. یکی از مزیت های پروتز های سیلیکونی این است که جراح به راحتی می تواند پوشش سیلیکونی را لوله کند و توسط یک سوراخ بسیار کوچک آن را به درون سینه انتقال دهد.
اما این پروتز یک ایراد داشت آن هم این بود که، بیمار در حال حرکت احساس می کرد که درون سینه هایش کیسه ای پر از آب وجود دارد که حس ناخوشایندی برای وی به وجود می آورد.
پروتز هایی که این روز ها از آن استفاده می شود پوششی دارد از جنس سیلیکون با این تفاوت که درون آن با ژل پر شده است. حجم این ژل ها به توجه به سلیقه بیمار و نظر پزشک خواهد بود و برای هر فردی متفاوت می باشد.

پروتز سینه در چه مواردی استنفاده می شود ؟

  • جهت بزرگ کردن سینه
  • جهت اصلاح سینه
  • جهت اصلاح سایز سینه هایی که بر اثر حاملگی و شیردهی و … کاهش پیدا کرده اند
  • جهت اصلاح ناهنجاری های مادرزادی
  • باز سازی سینه ها در افرادی که سینه هایشان را بر اثر سرطان از دست داده اند

سن مناسب برای انجام جراحی پروتز سینه

برای انجام جراحی سینه محدودیت سنی وجود ندارد اما خوب است که این عمل قبل از 22 سالگی انجام نشود. این عمل تنها برای خانم های مسن محدودیت وجود دارد آن هم به دلیل بی هوشی حین عمل می باشد.
عکس پروتز سینه و فیلم عمل پروتز سینه را می توانید با مراجعه به گالری سایت مشاهده فرمایید.

 

دکتر حمید رضوانی متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ( لیپوماتیک , لیپولیز , ابدومینوپلاستی , ماموپلاستی )